Aktualności

Produkty antysmogowe Lublin
2017-11-30
Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

Produkty antysmogowe Lublin

W naszej ofercie dostępne są produkty antysmogowe z serii cleaAir produkowane przez firmę FAKRO, są to ramki antysmogowe, markizy antysmogowe oraz filtry antysmogowe do okien dachowych. Produkty antysmogowe dostępne w naszej firmie oparte są na innowacyjnej nowoczesnej membranie z nanowłĂłkna RESPILON AIRÂŽ.

Dzięki swojej budowie membrana antysmogowa skutecznie zatrzymuje zanieczyszczenia powodowane przez dym czy spaliny, ograniczając ich stężenie we wnętrzu pomieszczenia. Ważne jest to szczegĂłlnie w zimie, w okresach grzewczych, w ktĂłrych ilość zanieczyszczeń w powietrzu jest znacznie przekroczona. Można szeroko otworzyć okna i przewietrzyć pomieszczenie bez obawy o zanieczyszczenia.

Produkty antysmogowe cleanAir chronią nie tylko przed smogiem, ale także alergenami, bakteriami, wirusami, grzybami czy kurzem, dlatego są doskonałym rozwiązaniem dla alergikĂłw, ktĂłrzy wiosenną i letnią porą negatywnie odczuwają pylenie roślin.

ramki antysmogowe Lublin    cleanAir Lublin    markizy antysmogowe Lublin
Drzwi wewnętrzne Lublin

Przypominamy, że posiadamy bogatą ofertę drzwi wewnętrznych o tradycyjnym jak rĂłwnież nowoczesnym wzornictwie.  SzczegĂłlny nacisk kładziemy na jakość dlatego też znaczącą większość sprzedawanych przez nas drzwi stanowią drzwi takich producentĂłw jak POL-SKONE czy ERKADO. Drzwi te charakteryzują się doskonałą jakością oraz atrakcyjną ceną, a bogata i rĂłżnorodna oferta pozwala na wybranie odpowiedniego modelu drzwi spełniającego oczekiwania najbardziej wymagających klientĂłw.

Dobre drzwi to rĂłwnież, dobry i sprawdzony montaż, dlatego wspĂłłpracujemy z profesjonalnymi ekipami montażowymi, ktĂłre posiadają odpowiednią wiedzę, sprzęt oraz doświadczenie w montażu drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz stolarki okiennej.

drzwi Lublin    drzwi wewnętrzne Lublin    pol-skone Lublin    Erkado Lublin


Dachówka Turmalin

Informujemy, że w związku z dużym popytem wydłużeniu ulegają terminy realizacji zamĂłwień na dachĂłwki ceramiczne BRAAS Turmalin. Obecny czas realizacji zamĂłwień na dachy z dachĂłwki Turmalin wynosi ok. 3 miesięcy.

DachĂłwka Turmalin to ekskluzywna, doskonałej jakości płaska dachĂłwka ceramiczna, ciesząca się niesłabnącą, a wręcz rosnącą popularnością. Swoją renomę Turmalin zawdzięcza doskonałej jakości wykonania, a co za tym idzie finalny wygląd dachu jest wręcz idealny. Dzięki swojej prostej formie dachĂłwka Turmalin podkreśla nowoczesny, ascetyczny charakter dachu.

DachĂłwka Turmalin dostępna jest w kolorach: miedzianym, kasztanowym, jasnoszarym, szarym, antracytowym, czarnym błyszczącym oraz szary kryształ.

dachówka Lublin    dachówka Turmalin Lublin    dachówka ceramiczna Lublin    dachy Lublin


Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!

Niestety, pogłoski o podwyżkach cen pokryć dachowych okazały się prawdziwe. Rosnące ceny stali windują koszt zakupu blachodachĂłwek, blach na rąbek i blach trapezowych. W tyle pozostają jak na razie dachĂłwki ceramiczne i dachĂłwki betonowe, jednakże rĂłwnież i tutaj producenci zapowiadają podwyżki.

Wszystkich z Państwa, ktĂłrzy macie w planach zakup dachu zapraszamy do skorzystania z aktualnych, niskich cen. PĂłźniej będzie już tylko lepiej... oczywiście lepiej dla producentĂłw pokryć dachowych :).

Dachy Lublin     Dachówka Lublin     Blachodachówka Lublin     Pokrycia dachowe Lublin


Okna Lublin - Promocja!!!

Przypominamy o trwającej zimowo-wiosennej promocji na okna pcv HST i okna narożne bez słupka. ZamĂłw dzisiaj a odbierz w sprzyjającym terminie. Nie zapominamy rĂłwnież o pozostałych oknach pcv w tym szczegĂłlnie o niestandardowych kolorach, ktĂłre potrafią nadać indywidualny charakter każdemu domowi. W ofercie rĂłwnież drzwi wejściowe, drzwi wewnętrzne, bramy garażowe i okna drewniane.

Zapewniamy fachowy, autoryzowany montaż zakupionych w naszej firmie okien, drzwi i bram garażowych. Zapraszamy do dokonywania zakupĂłw i dołączenia do naszych zadowolonych klientĂłw. Promocja trwa do 31.03.2017.

Okna Lublin     Drzwi Lublin     Bramy garażowe Lublin     Okna pcv Lublin


Dachy Lublin

Wiosna to czas kiedy wielu z Państwa zaczyna budowy oraz dokonuje zakupĂłw materiałĂłw budowlanych. Wiedzą o tym rĂłwnież producenci dlatego też przygotowali specjalne wiosenne oferty. W naszej firmie możecie Państwo zakupić w atrakcyjnych cenach pokrycia dachowe na dachy z blachodachĂłwki, dachĂłwek ceramicznych i dachĂłwek betonowych.

W doskonałych cenach oferujemy blachodachĂłwki modułowe Budmat i BALEXMETAL, dachĂłwki ceramiczne BRAAS, Creaton, Koramic i Tondach oraz dachĂłwki betonowe BRAAS i Creaton. Informujemy, że promocyjne ceny obowiązują do końca okresĂłw promocyjnych ustalanych indywidualnie przez każdego z producentĂłw.

Dachy Lublin      Pokrycia dachowe Lublin     Dachówka Lublin     Blachodachówka Lublin


DACHOBRANIE - wiosna 2016

Wszystkich Państwa, ktĂłrzy planują budowę domu oraz posiadają "instynkt łowcy" zapraszamy na wiosenne "DACHOBRANIE 2016". Kto z Państwa upoluje najlepszą ofertę :) ?

W promocji dachĂłwki ceramiczne i betonowe marki BRAAS, jak rĂłwnież wszelkie niezbędne akcesoria dachowe. Jak zwykle hitem są dachĂłwki ceramiczne Rubin 9V, Rubin 13V, Turmalin i Topas oraz dachĂłwki betonowe Celtycka, Bałtycka, Tegalit i Teviva.


Dachobranie jesień 2015

Przypominamy o kończącej się promocji na dachĂłwki ceramiczne i betonowe BRAAS.

Promocja „DACHOBRANIE 2015” trwa jeszcze do 30 października lub do wyczerpania zapasĂłw. Promocja obejmuje niemal wszystkie modele dachĂłwek betonowych i ceramicznych, w tym tegoroczne nowości – betonowe Celtycka i Teviva w technologii CISAR oraz ceramiczne Topas 11V i Granat 11V.

Prawdziwym hitem sezonu okazała się promocja na wszystkie dachĂłwki betonowe w technologii CISAR oraz dachĂłwki ceramiczne Rubin 9V i Rubin 13V. Miłośnikom jesiennej palety barw polecamy natomiast dachĂłwki ceramiczne Braas w najbardziej jesiennych kolorach: czerwień jesieni i bukowy.

Zapraszamy do skorzystania z promocji.

Nowy cennik Velux

Z pewną dozą nieśmiałości informujemy, że od 16 marca 2015 roku obowiązywał będzie nowy ciekawszy :) cennik produktĂłw Velux. Jak to bywa przy nowych cennikach tak i tym razem klienci otrzymają nowe, bardziej dopasowane ceny :) jak rĂłwnież rozszerzoną ofertę produktową. WśrĂłd nowych produktĂłw na szczegĂłlną uwagę zasługują schody strychowe Velta.

Wszystkich Państwa,ktĂłrzy sąÂ  zainteresowwani zakupem dachu oraz okien dachowych Velux zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami jak rĂłwnież do odwiedzenia naszego salonu dachĂłw, okien dachowych, drzwi i okien fasadowych. Sprzedajemy dachy z dachĂłwki ceramicznej, dachĂłwek betonowych i blachodachĂłwek. Zapewniamy transport zakupionych u nas dachĂłw. WspĂłłpracujemy ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi, świadczymy usługi układania pokryć dachowych, zarĂłwno dachĂłw z lekkich jak i ciężkich pokryć dachowych.

dachy lublin   Velux Lublin   okna dachowe   Lublin   pokrycia dachowe


Schody strychowe Velta

Schody strychowe LublinZ dniem 16.03.2015 firma VELUX rozpoczyna sprzedaż schodĂłw strychowych VELTA. Schody strychowe Velux VELTA oferowane są w trzech typach i czterech rozmiarach.

Cechy charakterystyczne schodĂłw VELTA:
  • Łatwy montaż dzięki technologii ClickFIX
  • Wysoka izolacyjność termiczna
  • Niska waga
  • Antypoślizgowe bukowe stopnie


schody strychowe Lublin, schody strychowe Velux, schody strychowe
Lublin, 23.02.2015
więcej