Aktualności

Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Dachy Lublin
2017-02-16
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

Promocja dachówek BRAAS - Modny kształt

Z dniem 30 czerwca ruszyła nowa promocja dachówek betonowych i dachówek ceramicznych BRAAS. Hasłem przewodnim bieżącej kampanii jest "Modny Kształt", a promocją objęte są płaskie dachówki będące w ofercie BRAAS'a, a więc: dachówki betonowe TEGALIT, TEVIVA, REVIVA, oraz dachówki ceramiczne TURMALIN i SZMARAGD. Specjalne warunki handlowe będą obowiązywały do 29 sierpnia 2014 r.

Korzystając z okazji przpominamy, że firma BRAAS to nie tylko producent doskonałej jakości dachówek ceramicznych i betonowych, ale również dostawca kompletnego systemu dachowego obejmującego wszelkie niezbędne do budowy dachu elementy i akcesoria. Bo BRAAS to pewny dach nad głową przez wiele lat.

Zapraszamy do skorzystania z promocji. Szczegóły dostępne w siedzibie naszej firmy przy ul. Diamentowej 5 w Lublinie.

dachówka Lublin dachówka betonowa lublin promocja modny kształt BRAAS Lublin dachówka
Lublin, 30.06.2014


Promocja bramy garażowe Wiśniowski

Bramy garażowe Lublin

Z dniem 15 kwietnia 2014 rusza promocja Wiśniowski Cashback. W ramach promocji każdy klient, który dokona zakupu automatycznej bramy garażowej serii UniPro otrzyma premię pieniężną w wysokości 150 zł. Promocja dotyczy bram segmentowych UniPro wyposażonych w napęd Mido w strukturze smoothgrain lub sandgrain w przetłoczeniu wysokim lub bez przetłoczeń. Oferta dotyczy wybranych wymiarów bram garażowych w większości z dostępnych kolorów. Dodatkowymi warunkami otrzymania zwrotu gotówki jest rejestracja zakupu bramy garażowej na stronie firmy Wiśniowski lub poprzez przesłanie wypełnionego formularza na adres firmy Wiśniowski. Zwrot premi zostaje dokonany na wskazane przez kupującego bramę konto bankowe. Akcja promocyjna trwa do 15 lipca 2014 r. natomiast zgłoszenia należy zarejestrować do 30 września 2014. Szczegółowy regulamin dostępny jest u organizatora promocji firmie Wiśniowski.
brama garażowa Lublin, bramy garażowe Lublin, Wiśniowski, promocja, bramy Wiśniowski

Lublin, 15.04.2014


Brama garażowa Wiśniowski Connect

Brama garażowa LublinBrama garażowa Wiśniowski Connect to kolejny produkt  dostępny w ofercie firmy BARTAL, który  został nagrodzony złotym medalem na ostatnich Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2014.

Uchylna brama garażowa serii Connect to połączenie najlepszych cech konstrukcyjnych i funkcjonalnych bram uchylnych z jakością i estetyką zarezerwowaną dotychczas tylko i wyłącznie dla bram segmentowych. Poza doskonałą jakością i nowoczesnym designem brama garażowa Connect cechuje się solidną konstrukcją oraz możliwością montażu w otworze nie posiadającym nadproża.

Poszycie bramy uchylnej Connect produkowanej przez firmę Wiśniowski wykonane jest z pięciu paneli o jednakowej szerokości wykonanych z ocynkowanej blachy powleczonej farbą poliestrową. Dzięki nowatorskiemu systemowi montażu paneli w bramie uchylnej Connect nie ma widocznych nitów, dzięki czemu znacznie poprawiła się strona wizualna bramy.

polecane: bramy garażowe Lublin, bramy garażowe Wiśniowski, okna pcv Lublin


Lublin, 21.03.2014Dachówka ceramiczna Lublin Rubin 9V Teak

Od 17 marca 2014 w ofercie BRAAS występował będzie nowy kolor dachówki ceramicznej Rubin 9V. Nowa dachówka dostępna będzie w glazurze w kolorze teakowym (ciemnobrązowym). Nowy kolor dachówki ceramicznej Rubin 9V będzie uzupełnieniem dotychczasowej oferty i dołączy do dostępnych dotychczas dachówek w kolorach: miedzianym, brązowym, antracytowym, kasztanowym i czarnym błyszczącym.

Dachówki ceramiczne Rubin 9V to największe dachówki ceramiczne dostępne w ofercie BRAAS. Jednocześnie dachówka Rubin 9V to nowoczesne i przemyślane rozwiązania techniczne dające wiele możliwości aranżacji i zastosowań nawet na bardzo płaskich dachach. Najniższe dopuszczalne pochylenie połaci dachowej pokrytej dachówką Rubin 9V może wynosić tylko 10 stopni. Taki wynik stawia dachówkę Rubin 9V wśród najbardziej szczelnych dachówek ceramicznych dostępnych na rynku. Dachówka Lublin Bartal.


polecane: dachówka Lublin, dachówka ceramiczna Lublin, dachówka Lublin

Lublin, 13.03.2014


Blachodachówka modułowa Venecja Lublin

Miło nam poinformować o możliwości zakupu w naszej firmie doskonałej jakości blachodachówki modułowej Venecja. Niezrównana jakość oraz dopracowanie szczegółów zostało nagrodzone przyznaniem blachodachówce modułowej Venecja złotego medalu na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budowalanych Budma 2014. Blachodachówka Venecja to innowacyjne rozwiązania wyznaczające nowe trendy oraz wymuszające na konkurencji wprowadzania niezbędnych zmian a nawet konieczność opracowania nowych modeli blachodachówki modułowej. Niewątpliwą zaletą blachodachówki modułowej Venecja jest zminimalizowanie zużycia w przypadku bardzo skomplikowanych dachów, co w znaczącym stopniu zwiększa jej konkurencyjność w porównaniu z tradycyjnymi blachodachówkami ciętymi na wymiar.

Balchodachówka Lublin

Blachodachówka modułowa Venecja to nie tylko zminimalizowane zużycie. Do niewątpliwych zalet Venecji należy zaliczyć niebanalny kształt blachodachówki, jak również rozwiązania techniczne pozwalające na bezproblemowe i praktycznie niewidoczne łączenie poszczególnych arkuszy blachodachówki. Opisując blachodachówkę nie można zapomnieć o bardzo szerokiej ofercie kolorystycznej w jakiej występuje blachodachówka Venecja. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru z pomiędzy dwóch dostępnych powłok a mianowicie szwedzkiej blachy Prelaq X-Matt oraz niemieckiej matowej powłoki D-Matt. Blachodachówka Venecja to również najdłuższa gwarancja oferowana w tego typu produkcie sięgająca 50 lat. Pamiętaj Venecja Lublin dostępna jest w firmie BARTAL.

Zalety blachodachówki modułowej Venecja:
  • ekonomiczne rozwiązanie pozwalające zmniejszyć odpad blachodachówki o 20%
  • gwarancja sięgająca 50 lat
  • estetyczny i elegancki wzór blachodachówki Venecja
  • łatwy i szybki montaż dzięki opatentowanym rozwiązaniom
  • fabrycznie przygotowane otwory montażowe
  • doskonałe powłoki gwarantujące trwałość blachodachówki
  •  szeroka powierzchnia krycia wynosząca 1150 mm
  • modułowa konstrukcja blachodachówki


Blachodachówka Venecja Lublin Blachodachówka Venecja Lublin Blachodachówka

Lublin,11.03.2014Zmiana cen produktów BRAAS

Dachówka BRAAS LublinInformujemy, że z początkiem marca 2014 zmianie ulegnie cennik produktów BRAAS. Podwyżki obejmą dachówki podstawowe, dachówki kształtowe zarówno dachówki betonowe jak i dachówki ceramiczne. Zmianie ulegnie również cena niektórych akcesoriów dachowych Braas, jak np. przejścia przez dach Duro Vent, aluminiowa komunikacja dachowa, aluminiowe zabezpieczenia przeciwśnieżne.
Dodatkowo rozszerzona zostanie dotychczasowa oferta Braas, między innymi o nową dachówkę Achat 10V, taśmę kalenicową Figaroll 2 oraz systemy fotovoltaiczne.

Szczegółowe informacje na temat nowej oferty Braas dostępne w siedzibie naszej firmy.


BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHÓWKA LUBLIN

Lublin, 21.02.2014


Dachówka ceramiczna Achat 10V

Dachówka LublinZ początkiem 2014 roku Braas wprowadza do sprzedaży unowocześniony kształt dachówki ceramicznej Achat 10V.

Wprowadzone zmiany nie zmieniły charakteru dachówki, czyli wyraźnie zarysowany profil fali S. Dachówka Achat 10V ma duże możliwości przesuwu wynoszące nawet 30 mm. Nowy kształt dachówki wymusił zmianę górnego zamka dachówki, który zapewnia doskonałą deszczoszczelność (bardzo szybkie odprowadzenie wody) potwierdzoną badaniami w tunelu aerodynamicznym.

Najmniejsze zalecane nachylenie połaci dachowej w przypadku dachówki Achat 10V wynosi 22 stopnie.
Waga jednej dachówki wynosi ok. 3,9 kg a zapotrzebowanie na jeden metr kwadratowy to 10,2-11,1 szt.


BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHÓWKA LUBLIN

Lublin, 20.02.2014


30 lat gwarancji na dachówki ceramiczne BRAAS

Z dniem 2 stycznia 2014 roku producent dachówek ceramicznych i betonowych BRAAS wydłużył do 30 lat okres gwarancji na importowane z Niemiec dachówki ceramiczne.

Okres gwarancji liczony będzie od daty zakupu dachówki. W czasie gwarancji BRAAS bezpłatnie wymieni dachówki, które nie spełniają wymagań polskiej normy odnośnie przesiąkliwości i mrozoodporności. Warunkiem uznania gwarancji na dachówki ceramiczne i betonowe jest jej właściwe ułożenie, używanie oraz eksploatacja zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami Producenta. W ramach wymiany dachówek w okresie trwania gwarancji BRAAS zobowiązuje się do bezpłatnego przekazania dachówki oraz pokrycia kosztów jej transportu na miejsce budowy.

W ramach gwarancji w okresie 10 lat poczynając od daty zakupu dachówki BRAAS zobowiązuje się do pokrycia kosztów prac dekarskich związanych z wymianą zamontowanych na terenie naszego kraju a importowanych z Niemiec dachówek ceramicznych Braas, które zostały uszkodzone na skutek działania mrozu.

Warunkiem otrzymania pisemnej imiennej gwarancji na dachówkę ceramiczną i betonową BRAAS jest zarezerwowanie zakupu na stronie internetowej producenta. W czasie rejestracji należy podać dane adresowe Klienta, model dachówki, ilość i kolor zakupionej dachówki, datę zakupu, datę zakończenia prac dekarskich, informacje o budynku oraz kopię dowodu zakupu.


polecane: dachówka Lublin, dachówka ceramiczna Lublin, dachówka betonowa Lublin, dachy Lublin


Lublin, 07.01.2014


Kominek wentylacyjny DuroVent

W odpowiedzi na obecne trendy zakupowe Monier Braas od dnia 18 listopada 2013 wprowadza do sprzedaży kominki wentylacyjne DuroVent w kolorze czarnym. Nowa kolorystyka kominków wentylacyjnych DuroVent dotyczy dachówek betonowych Romańskiej, Greckiej i Celtyckiej. System wentylacyjny DuroVent to unikalne na rozwiązanie systemu wentylacyjnego, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o bardzo stabilnym kolorze ( kominek nie odbarwia się pod wpływem działania promieni słonecznych), aerodynamicznie ukształtowana pokrywa zmniejsza opory przepływu powietrza, natomiast boczne otwory zwiększają wydajność wentylacyjną. Nowatorskie rozwiązania dają możliwość uzyskania pionowego ustawienia kominka przy pochyleniu połaci od 15 do 55 stopni.

Kominek DuroVent służy przede wszystkim do wentylacji pomieszczeń takich jak łazienki oraz kuchnie. Prostopadłe usytuowanie dolnej części kominka w stosunku do połaci umożliwia łatwe przejście przez wszystkie warstwy dachu (membrana, deskowanie, wykończenie), gdyż otwór ma zawsze kształt okrągły. Wpływa również na dokładność ułożenia izolacji termicznej w obrębie kominka, ograniczając powstawanie mostków cieplnych. Do dachówek przejściowych DuroVent można ponadto zamontować nasadki antenowe.


BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - BRAAS - DACHY LUBLIN - BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN


Lublin 05.11.2013


RUBIN 13V w kolorze łupkowym

dachówka LublinZ dniem 4 listopada 2013 firma Monier Braas Sp. z o.o. wprowadza do swojej oferty dachówkę glazurowaną RUBIN 13V w kolorze łupka. Dachówka ta uzupełnia dotychczasową bogatą paletę kolorów dachówek Rubin 13V. Mamy nadzieję że nowa dachówka w bardzo atrakcyjnym kolorze (Rubin 13V łupek) przypadnie Państwu do gustu dzięki czemu znajdzie wielu nabywców, a my zyskamy kolejnych zadowolonych klientów.

Wraz z nową dachówką Monier Braas wprowadził do swojej oferty pozostałe niezbędne akcesoria ceramiczne w kolorze łupka takie jak gąsiory Sattel, gąsiory początkowe, trójniki, dachówki szczytowe, gąsiory z podwójną mufą, dachówki wentylacyjne, dachówki z odpowietrznikiem instalacji sanitarnej, dachówki przejściowe do solarów oraz dachówki antenowe. Przypominamy, że Monier Braas to wiodący producent dachówek betonowych i ceramicznych jak również dostawca kompletnych systemów dachowych mający w swojej ofercie membrany dachowe, systemy solarne, system izolacji nakrokwiowej DivoDamm oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań i produktów.

BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - BRAAS - DACHY LUBLIN - BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN

Lublin, 25.10.2013