Aktualności

Produkty antysmogowe Lublin
2017-11-30
Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

Selfie z FAKRO

Okna FAKRO Lublin

Wszystkim Państwu przypominamy, że  28 lutego 2015 mija termin nadsyłania fotek "selfie" z oknami FAKRO. Do wygrania smartfony Samsung Galaxy S5 oraz tablety Samsung Tab S10.5. Warunki udziału w konkursie znajdują się na stronie internetowej organizatora zabawy, producenta okien dachowych firmy FAKRO. Życzymy ciekawych pomysłĂłw oraz udanych sesji zdjęciowych.

FAKRO to światowy producent okien dachowych. Produkty z logo FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach świata dlatego też 70% produkcji trafia na niemal wszystkie rynki świata, wszędzie tam gdzie jest zapotrzebowanie na nowoczesne okna dachowe. 


Promocja dachówek BRAAS - Modny kształt

Z dniem 30 czerwca ruszyła nowa promocja dachĂłwek betonowych i dachĂłwek ceramicznych BRAAS. Hasłem przewodnim bieżącej kampanii jest "Modny Kształt", a promocją objęte są płaskie dachĂłwki będące w ofercie BRAAS'a, a więc: dachĂłwki betonowe TEGALIT, TEVIVA, REVIVA, oraz dachĂłwki ceramiczne TURMALIN i SZMARAGD. Specjalne warunki handlowe będą obowiązywały do 29 sierpnia 2014 r.

Korzystając z okazji przpominamy, że firma BRAAS to nie tylko producent doskonałej jakości dachĂłwek ceramicznych i betonowych, ale rĂłwnież dostawca kompletnego systemu dachowego obejmującego wszelkie niezbędne do budowy dachu elementy i akcesoria. Bo BRAAS to pewny dach nad głową przez wiele lat.

Zapraszamy do skorzystania z promocji. SzczegĂłły dostępne w siedzibie naszej firmy przy ul. Diamentowej 5 w Lublinie.

dachĂłwka Lublin dachĂłwka betonowa lublin promocja modny kształt BRAAS Lublin dachĂłwka
Lublin, 30.06.2014


Promocja bramy garażowe Wiśniowski

Bramy garażowe Lublin

Z dniem 15 kwietnia 2014 rusza promocja Wiśniowski Cashback. W ramach promocji każdy klient, ktĂłry dokona zakupu automatycznej bramy garażowej serii UniPro otrzyma premię pieniężną w wysokości 150 zł. Promocja dotyczy bram segmentowych UniPro wyposażonych w napęd Mido w strukturze smoothgrain lub sandgrain w przetłoczeniu wysokim lub bez przetłoczeń. Oferta dotyczy wybranych wymiarĂłw bram garażowych w większości z dostępnych kolorĂłw. Dodatkowymi warunkami otrzymania zwrotu gotĂłwki jest rejestracja zakupu bramy garażowej na stronie firmy Wiśniowski lub poprzez przesłanie wypełnionego formularza na adres firmy Wiśniowski. Zwrot premi zostaje dokonany na wskazane przez kupującego bramę konto bankowe. Akcja promocyjna trwa do 15 lipca 2014 r. natomiast zgłoszenia należy zarejestrować do 30 września 2014. SzczegĂłłowy regulamin dostępny jest u organizatora promocji firmie Wiśniowski.
brama garażowa Lublin, bramy garażowe Lublin, Wiśniowski, promocja, bramy Wiśniowski

Lublin, 15.04.2014


Brama garażowa Wiśniowski Connect

Brama garażowa LublinBrama garażowa Wiśniowski Connect to kolejny produkt  dostępny w ofercie firmy BARTAL, ktĂłry  został nagrodzony złotym medalem na ostatnich Międzynarodowych Targach Poznańskich Budma 2014.

Uchylna brama garażowa serii Connect to połączenie najlepszych cech konstrukcyjnych i funkcjonalnych bram uchylnych z jakością i estetyką zarezerwowaną dotychczas tylko i wyłącznie dla bram segmentowych. Poza doskonałą jakością i nowoczesnym designem brama garażowa Connect cechuje się solidną konstrukcją oraz możliwością montażu w otworze nie posiadającym nadproża.

Poszycie bramy uchylnej Connect produkowanej przez firmę Wiśniowski wykonane jest z pięciu paneli o jednakowej szerokości wykonanych z ocynkowanej blachy powleczonej farbą poliestrową. Dzięki nowatorskiemu systemowi montażu paneli w bramie uchylnej Connect nie ma widocznych nitĂłw, dzięki czemu znacznie poprawiła się strona wizualna bramy.

polecane: bramy garażowe Lublin, bramy garażowe Wiśniowski, okna pcv Lublin


Lublin, 21.03.2014Dachówka ceramiczna Lublin Rubin 9V Teak

Od 17 marca 2014 w ofercie BRAAS występował będzie nowy kolor dachĂłwki ceramicznej Rubin 9V. Nowa dachĂłwka dostępna będzie w glazurze w kolorze teakowym (ciemnobrązowym). Nowy kolor dachĂłwki ceramicznej Rubin 9V będzie uzupełnieniem dotychczasowej oferty i dołączy do dostępnych dotychczas dachĂłwek w kolorach: miedzianym, brązowym, antracytowym, kasztanowym i czarnym błyszczącym.

DachĂłwki ceramiczne Rubin 9V to największe dachĂłwki ceramiczne dostępne w ofercie BRAAS. Jednocześnie dachĂłwka Rubin 9V to nowoczesne i przemyślane rozwiązania techniczne dające wiele możliwości aranżacji i zastosowań nawet na bardzo płaskich dachach. Najniższe dopuszczalne pochylenie połaci dachowej pokrytej dachĂłwką Rubin 9V może wynosić tylko 10 stopni. Taki wynik stawia dachĂłwkę Rubin 9V wśrĂłd najbardziej szczelnych dachĂłwek ceramicznych dostępnych na rynku. DachĂłwka Lublin Bartal.


polecane: dachĂłwka Lublin, dachĂłwka ceramiczna Lublin, dachĂłwka Lublin

Lublin, 13.03.2014


Blachodachówka modułowa Venecja Lublin

Miło nam poinformować o możliwości zakupu w naszej firmie doskonałej jakości blachodachĂłwki modułowej Venecja. NiezrĂłwnana jakość oraz dopracowanie szczegĂłłĂłw zostało nagrodzone przyznaniem blachodachĂłwce modułowej Venecja złotego medalu na tegorocznych Międzynarodowych Targach Budowalanych Budma 2014. BlachodachĂłwka Venecja to innowacyjne rozwiązania wyznaczające nowe trendy oraz wymuszające na konkurencji wprowadzania niezbędnych zmian a nawet konieczność opracowania nowych modeli blachodachĂłwki modułowej. Niewątpliwą zaletą blachodachĂłwki modułowej Venecja jest zminimalizowanie zużycia w przypadku bardzo skomplikowanych dachĂłw, co w znaczącym stopniu zwiększa jej konkurencyjność w porĂłwnaniu z tradycyjnymi blachodachĂłwkami ciętymi na wymiar.

Balchodachówka Lublin

BlachodachĂłwka modułowa Venecja to nie tylko zminimalizowane zużycie. Do niewątpliwych zalet Venecji należy zaliczyć niebanalny kształt blachodachĂłwki, jak rĂłwnież rozwiązania techniczne pozwalające na bezproblemowe i praktycznie niewidoczne łączenie poszczegĂłlnych arkuszy blachodachĂłwki. Opisując blachodachĂłwkę nie można zapomnieć o bardzo szerokiej ofercie kolorystycznej w jakiej występuje blachodachĂłwka Venecja. Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru z pomiędzy dwĂłch dostępnych powłok a mianowicie szwedzkiej blachy Prelaq X-Matt oraz niemieckiej matowej powłoki D-Matt. BlachodachĂłwka Venecja to rĂłwnież najdłuższa gwarancja oferowana w tego typu produkcie sięgająca 50 lat. Pamiętaj Venecja Lublin dostępna jest w firmie BARTAL.

Zalety blachodachĂłwki modułowej Venecja:
  • ekonomiczne rozwiązanie pozwalające zmniejszyć odpad blachodachĂłwki o 20%
  • gwarancja sięgająca 50 lat
  • estetyczny i elegancki wzĂłr blachodachĂłwki Venecja
  • łatwy i szybki montaż dzięki opatentowanym rozwiązaniom
  • fabrycznie przygotowane otwory montażowe
  • doskonałe powłoki gwarantujące trwałość blachodachĂłwki
  •  szeroka powierzchnia krycia wynosząca 1150 mm
  • modułowa konstrukcja blachodachĂłwki


BlachodachĂłwka Venecja Lublin BlachodachĂłwka Venecja Lublin BlachodachĂłwka

Lublin,11.03.2014Zmiana cen produktów BRAAS

Dachówka BRAAS LublinInformujemy, że z początkiem marca 2014 zmianie ulegnie cennik produktĂłw BRAAS. Podwyżki obejmą dachĂłwki podstawowe, dachĂłwki kształtowe zarĂłwno dachĂłwki betonowe jak i dachĂłwki ceramiczne. Zmianie ulegnie rĂłwnież cena niektĂłrych akcesoriĂłw dachowych Braas, jak np. przejścia przez dach Duro Vent, aluminiowa komunikacja dachowa, aluminiowe zabezpieczenia przeciwśnieżne.
Dodatkowo rozszerzona zostanie dotychczasowa oferta Braas, między innymi o nową dachĂłwkę Achat 10V, taśmę kalenicową Figaroll 2 oraz systemy fotovoltaiczne.

SzczegĂłłowe informacje na temat nowej oferty Braas dostępne w siedzibie naszej firmy.


BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHÓWKA LUBLIN

Lublin, 21.02.2014


Dachówka ceramiczna Achat 10V

Dachówka LublinZ początkiem 2014 roku Braas wprowadza do sprzedaży unowocześniony kształt dachĂłwki ceramicznej Achat 10V.

Wprowadzone zmiany nie zmieniły charakteru dachĂłwki, czyli wyraźnie zarysowany profil fali S. DachĂłwka Achat 10V ma duże możliwości przesuwu wynoszące nawet 30 mm. Nowy kształt dachĂłwki wymusił zmianę gĂłrnego zamka dachĂłwki, ktĂłry zapewnia doskonałą deszczoszczelność (bardzo szybkie odprowadzenie wody) potwierdzoną badaniami w tunelu aerodynamicznym.

Najmniejsze zalecane nachylenie połaci dachowej w przypadku dachĂłwki Achat 10V wynosi 22 stopnie.
Waga jednej dachĂłwki wynosi ok. 3,9 kg a zapotrzebowanie na jeden metr kwadratowy to 10,2-11,1 szt.


BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHY LUBLIN - DACHÓWKA LUBLIN

Lublin, 20.02.2014


30 lat gwarancji na dachówki ceramiczne BRAAS

Z dniem 2 stycznia 2014 roku producent dachĂłwek ceramicznych i betonowych BRAAS wydłużył do 30 lat okres gwarancji na importowane z Niemiec dachĂłwki ceramiczne.

Okres gwarancji liczony będzie od daty zakupu dachĂłwki. W czasie gwarancji BRAAS bezpłatnie wymieni dachĂłwki, ktĂłre nie spełniają wymagań polskiej normy odnośnie przesiąkliwości i mrozoodporności. Warunkiem uznania gwarancji na dachĂłwki ceramiczne i betonowe jest jej właściwe ułożenie, używanie oraz eksploatacja zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami Producenta. W ramach wymiany dachĂłwek w okresie trwania gwarancji BRAAS zobowiązuje się do bezpłatnego przekazania dachĂłwki oraz pokrycia kosztĂłw jej transportu na miejsce budowy.

W ramach gwarancji w okresie 10 lat poczynając od daty zakupu dachĂłwki BRAAS zobowiązuje się do pokrycia kosztĂłw prac dekarskich związanych z wymianą zamontowanych na terenie naszego kraju a importowanych z Niemiec dachĂłwek ceramicznych Braas, ktĂłre zostały uszkodzone na skutek działania mrozu.

Warunkiem otrzymania pisemnej imiennej gwarancji na dachĂłwkę ceramiczną i betonową BRAAS jest zarezerwowanie zakupu na stronie internetowej producenta. W czasie rejestracji należy podać dane adresowe Klienta, model dachĂłwki, ilość i kolor zakupionej dachĂłwki, datę zakupu, datę zakończenia prac dekarskich, informacje o budynku oraz kopię dowodu zakupu.


polecane: dachĂłwka Lublin, dachĂłwka ceramiczna Lublin, dachĂłwka betonowa Lublin, dachy Lublin


Lublin, 07.01.2014


Kominek wentylacyjny DuroVent

W odpowiedzi na obecne trendy zakupowe Monier Braas od dnia 18 listopada 2013 wprowadza do sprzedaży kominki wentylacyjne DuroVent w kolorze czarnym. Nowa kolorystyka kominkĂłw wentylacyjnych DuroVent dotyczy dachĂłwek betonowych Romańskiej, Greckiej i Celtyckiej. System wentylacyjny DuroVent to unikalne na rozwiązanie systemu wentylacyjnego, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o bardzo stabilnym kolorze ( kominek nie odbarwia się pod wpływem działania promieni słonecznych), aerodynamicznie ukształtowana pokrywa zmniejsza opory przepływu powietrza, natomiast boczne otwory zwiększają wydajność wentylacyjną. Nowatorskie rozwiązania dają możliwość uzyskania pionowego ustawienia kominka przy pochyleniu połaci od 15 do 55 stopni.

Kominek DuroVent służy przede wszystkim do wentylacji pomieszczeń takich jak łazienki oraz kuchnie. Prostopadłe usytuowanie dolnej części kominka w stosunku do połaci umożliwia łatwe przejście przez wszystkie warstwy dachu (membrana, deskowanie, wykończenie), gdyż otwĂłr ma zawsze kształt okrągły. Wpływa rĂłwnież na dokładność ułożenia izolacji termicznej w obrębie kominka, ograniczając powstawanie mostkĂłw cieplnych. Do dachĂłwek przejściowych DuroVent można ponadto zamontować nasadki antenowe.


BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - BRAAS - DACHY LUBLIN - BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN


Lublin 05.11.2013