Aktualności

Produkty antysmogowe Lublin
2017-11-30
Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

RUBIN 13V w kolorze łupkowym

dachówka LublinZ dniem 4 listopada 2013 firma Monier Braas Sp. z o.o. wprowadza do swojej oferty dachĂłwkę glazurowaną RUBIN 13V w kolorze łupka. DachĂłwka ta uzupełnia dotychczasową bogatą paletę kolorĂłw dachĂłwek Rubin 13V. Mamy nadzieję że nowa dachĂłwka w bardzo atrakcyjnym kolorze (Rubin 13V łupek) przypadnie Państwu do gustu dzięki czemu znajdzie wielu nabywcĂłw, a my zyskamy kolejnych zadowolonych klientĂłw.

Wraz z nową dachĂłwką Monier Braas wprowadził do swojej oferty pozostałe niezbędne akcesoria ceramiczne w kolorze łupka takie jak gąsiory Sattel, gąsiory początkowe, trĂłjniki, dachĂłwki szczytowe, gąsiory z podwĂłjną mufą, dachĂłwki wentylacyjne, dachĂłwki z odpowietrznikiem instalacji sanitarnej, dachĂłwki przejściowe do solarĂłw oraz dachĂłwki antenowe. Przypominamy, że Monier Braas to wiodący producent dachĂłwek betonowych i ceramicznych jak rĂłwnież dostawca kompletnych systemĂłw dachowych mający w swojej ofercie membrany dachowe, systemy solarne, system izolacji nakrokwiowej DivoDamm oraz wiele innych nowoczesnych rozwiązań i produktĂłw.

BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - BRAAS - DACHY LUBLIN - BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN

Lublin, 25.10.2013SUPERDEKARZ z certyfikatem

W miesiącu październiku pierwsi SUPERDEKARZE otrzymali certyfikat BRAAS, a w przeciągu kilku najbliższych miesięcy certyfikat otrzyma kolejnych 80 dekarzy, ktĂłrzy są w trakcie lub przeszli proces certyfikacji.

Program certyfikacji dekarzy ma na celu przede wszystkim zmotywowanie dekarzy do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwijania umiejętności, wynikiem czego będzie wyodrębnienie wykonawcĂłw godnych polecenia. Jest to odpowiedź firmy BRAAS na rosnące zapotrzebowanie rynku na wykształconych specjalistĂłw, ktĂłrym bez obaw można powierzyć budowę dachu.   

- W interesie producenta jest wysoka jakość wykonawstwa. Tylko dach wykonany zgodnie ze sztuką dekarską pozwala w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają wysokiej jakości produkty. Dach źle zbudowany jest problemem dla producenta materiałĂłw, bo zwykle w przypadku np. problemĂłw z przeciekaniem, rĂłwnież jakość materiałĂłw jest kwestionowana. Certyfikacja jest ukłonem w stronę wykwalifikowanych fachowcĂłw, ktĂłrych warto polecać – tłumaczy Grzegorz Barycki Dyrektor Sprzedaży i Marketingu.

Firma liczy, że Certyfikacja Dekarzy będzie pomocna przy wyodrębnieniu godnych zaufania fachowcĂłw. Natomiast Certyfikat będzie świadczył o bardzo wysokiej jakości prac oraz niejako będzie gwarancją niezawodności pokrycia dachowego jako całości.

Dzięki Certyfikatowi, każdy SUPERDEKARZ może liczyć na szczegĂłlne wsparcie firmy Monier Braas m.in. na bezpłatny serwis i doradztwo techniczne w skomplikowanych problemach technicznych, a każdy inwestor zyskuje pewność, że powierza dach sprawdzonemu specjaliście. 


BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN - BRAAS - DACHÓWKA LUBLIN

Lublin, 25.10.2013


Nowa dachówka z odpowietrznikiem

Monier Braas Sp. z o.o. z dniem 17 października 2013 roku wprowadza do swojej oferty nową wersję dachĂłwki z odpowietrznikiem instalacji sanitarnej do dachĂłwek ceramicznych Rubin 9V i Rubin 13V.

RĂłżnica w stosunku do obecnej wersji polega na zastosowaniu wydłużonej, ceramicznej rury przyłączeniowej trwale związanej z dachĂłwką. Rozwiązanie takie z powodzeniem sprawdziło się w dachĂłwkach Sirius13 i Amber 12V. Nowa wersja dachĂłwki z odpowietrznikiem instalacji sanitarnej będzie sprzedawana we wszystkich kolorach dachĂłwek Rubin 9V i Rubin 13V

BRAAS - DACHÓWKA CERAMICZNA - BRAAS - RUBIN 13V - BRAAS - DACHÓWKA - RUBIN 9V

Lublin, 17.10.2013


Dachówka betonowa Romańska czarna

Ciągłe udoskonalanie swoich produktĂłw to domena firmy BRAAS, dlatego co jakiś czas mamy możliwość przedstawienia Państwu nowych wyrobĂłw tego cenionego producenta pokryć dachowych. BRAAS wyznacza nowe trendy i standardy na rynku dachĂłwek ceramicznych jak i betonowych. Dlatego to właśnie spod skrzydeł tej marki wyszły najgładsze jak dotychczas dachĂłwki betonowe dostępne na rynku, a produkowane w oparciu o technologię Cisar.Rozwinięciem technologii Cisar jest betonowa dachĂłwka Romańska w kolorze czarnym. DachĂłwka ta jest najbardziej błyszczącą dachĂłwką betonową dostępną na rynku. DachĂłwka Romańska w kolorze czarnym dzięki bardzo gładkiej powierzchni oraz połyskowi wkracza na terytorium zarezerwowane do tej pory dla dachĂłwek ceramicznych. Jesteśmy przekonani, że nowa dachĂłwka przebojem wejdzie na rynek pokryć dachowych i znajdzie wielu nabywcĂłw ceniących sobie doskonałą jakość, trwałość oraz estetykę wykonania.

Lublin, 10.07.2013


Dachówka Tegalit Protegon - Nowość !!!

Czy doskonała dachĂłwka może być jeszcze lepsza? Jak pokazuje firma BRAAS jest to możliwe, a wszystko za sprawą najnowszych dachĂłwek betonowych TEGALIT PROTEGON.

Nowe dachĂłwki czerpią z tego co najlepsze i sprawdzone, a więc z rozwiązań dotychczas stosowanych dachĂłwek betonowych Tegalit udoskonalonych najnowocześniejszymi  pigmentami. Dlatego też dachĂłwki Tegalit Protegon odbijają do 300% więcej promieniowania podczerwonego niż zwykłe dachĂłwki betonowe i ceramiczne. Dzięki temu temperatura na spodniej stronie dachĂłwek jest nawet o 10˚C niższa. Wpływa to w znaczący sposĂłb na zmniejszenie nagrzewania się całego dachu.

DachĂłwki Tegalit są mocne. Beton to niesamowity materiał, z upływem
czasu ulega dalszemu utwardzeniu i dzięki temu dachĂłwki betonowe dają opĂłr gradom i ekstremalnym warunkom atmosferycznym.

DachĂłwki betonowe wyciszają dźwięki zewnętrzne o ok. 7 decybeli lepiej niż dachĂłwki ceramiczne. To zmniejszenie ciśnienia dźwięku o ponad połowę. W ten sposĂłb dachĂłwki betonowe dają lepszą ochronę przed rosnącym obciążeniem hałasu z zewnątrz.

Protegon to uszlachetniająca warstwa wierzchnia dachĂłwki odbijająca do 300% więcej promieniowania podczerwonego niż zwykłe dachĂłwki betonowe i ceramiczne, dzięki niej temperatura na spodniej stronie dachĂłwki jest niższa o 10˚C.


14.02.2013


Nowy kolor rynien stalowych

Informujemy, że producenci doskonałej jakości systemĂłw rynnowych firmy Lindab i Bratex (rynny Struga) wprowadzili do swojej oferty nowy kolor orynnowania, zbliżony do RAL 8019. Przypominamy, że obydwa wymienione orynnowania cechują się doskonałą estetyką, jakością i trwałością czego potwierdzeniem jest 30 letnia gwarancja.04.02.2013


Nowe produkty w ofercie LINDAB Rainlaine

Producent doskonałej jakości systemĂłw rynnowych firma LINDAB wprowadziła do swojej oferty serię akcesoriĂłw wzmocnionych, uzupełniających system rynnowy Lindab Rainlline, do zastosowania w budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej. Elementy z serii Vandal STOP mogą być wykonane ze stali ocynkowanej (w tym rĂłwnież powlekanej) o gr 2 mm lub z 1,5 mm stali nierdzewnej. Mocowania i kratki czyszczakĂłw są dostępne jedynie w wersji nierdzewnej. Specjalne wzmocnione elementy łączy się z rurami spustowymi zastosowanego systemu za pomocą końcĂłwki odpływu (BUTK).

Oferta została rozszerzona o:

Wzmocniony czyszczak (stalowy) - Vandal 300 SLSWzmocniony odcinek rury spustowej ze zintegrowanym czyszczakiem - Vandal 850 SLSWzmocniony odcinek rury spustowej ze zintegrowaną wylewką - Vandal 850 UTK2 m wzmocniony odcinek rury spustowej ze zintegrowanym czyszczakiem SLS w dolnej części rury - Vandal 2000 SLS2 m wzmocniony odcinek rury spustowej ze zintegrowanym czyszczakiem SLS w częsci gĂłrnej - Vandal 2000 SLST2 m wzmocniony odcinek rury spustowej ze zintegrowaną wylewką UTK - Vandal 2000 UTK19.01.2013


PRZERWA ŚWIĄTECZNA !!!

Przerwa świąteczna w dniach 20.12.2012 - 03.01.2013

Zapraszamy ponownie w 2013 r.

Wszystkim naszym obecnym jak i przyszłym Klientom życzymy zdrowych, pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz hucznej zabawy Sylwestrowej i wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2013 roku.

BARTAL s.c.


Podbitka dachowa Gamrat w nowych kolorach

Firma Gamrat wprowadziła do sprzedaży nowe kolory drewnopodobnych podbitek dachowych. Nowe podbitki to jesion i palisander, obydwa kolory dostępne są w wersji o podwyższonej odporności na promieniowanie UV. Podbitka Gamrat doskonale odwzorowuje kolory i kształt usłojenia drzewa oraz pasuje do większości stolarki okiennej dostępnej na rynku.Wykonane z wysokogatunkowego pcv podsufitki Gamrat to trwałe i estetyczne wykończenie każdego domu. Podbitka Gamrat charakteryzuje się małym ciężarem, szybkością montażu oraz bardzo łatwą, nie wymagającą konserwacji eksploatacją. Oferowana przez nas podsufitka jest odporna na działanie wilgoci, grzybĂłw, pleśni oraz utrudnia budowanie gniazd przez ptaki i owady.

Informację na temat szczegĂłłowej oferty dotyczącej podsufitek dachowych oraz pozostałych oferowanych przez nas produktĂłw można uzyskać w siedzibie naszej firmy mieszczącej się w Lublinie, przy ul. Diamentowej 5 (teren Agromy).

31.08.2012


Promocja rolet i akcesoriów okiennych Velux

Przypominamy iż w dalszym ciągu trwa letnia promocja akcesoriĂłw okiennych firmy Velux. W ramach promocji można uzyskać zwrot do 200 złotych za zakup rolet rolet zaciemniających manualnych DKL i DFD, rolet dekoracyjnych manualnych RFL, markiz: manualna MHL i MAL.

Warunkiem koniecznym do skorzystania z promocji jest zakup promocyjnych akcesoriĂłw okiennych firmy Velux, oraz wypełnienie kuponu promocyjnego i odesłanie go wraz z kserokopią faktury zakupu na adres organizatora promocji - firmy Velux Polska Sp. z o.o. Każdy uczestnik promocji może zgłosić maksymalnie cztery produkty. W promocji biorą udział produkty zakupione w terminie 15 maj do 15 września 2012.  Dokładne szczegĂłły dotyczące promocji dostępne są w siedzibie naszej firmy oraz na stronie www firmy Velux.

18.07.2012