Aktualności

Produkty antysmogowe Lublin
2017-11-30
Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

Nowa dachówka ceramiczna AMBER 12V


W dniu 02.07.2012 w ofercie Monier Braas Sp. z o.o. pojawiła się nowa dachĂłwka ceramiczna AMBER 12V. Jak czytamy na stronie producenta dachĂłwka ta jest udoskonaloną wersją dachĂłwki ceramicznej Sirius 13, ktĂłra była prawdziwym hitem rynkowym.
DachĂłwka Amber 12V występuje w czterech matowych kolorach, ceglasta angoba, miedziana angoba, brąz angoba, antracyt angoba. DachĂłwka ceramiczna Amber 12V to rĂłwnież doskonałe, zaokrąglone kształty, łagodne krawędzie oraz bardzo gładka powierzchnia dająca efekt pięknej fali. DachĂłwka Amber to najlepszy wybĂłr dla wymagających klientĂłw zarĂłwno na nowe, jak i remontowane obiekty.

Nowy kształt dachĂłwki pozwolił na osiągnięcie dużej swobody przesuwu – do 30 mm oraz osiągnięcie niewielkiej wagi pojedynczej dachĂłwki. Jednocześnie utrzymane zostały bardzo wysokie reżimy produkcyjne i jakościowe znane z dachĂłwki Sirius 13, w tym bardzo cenione przez inwestorĂłw barwienie w masie dachĂłwek w ciemnych kolorach.

Podstawowe dane techniczne dachĂłwki Amber 12V.
  • Długość krycia (łatowanie): ok. 330 – 360 mm
  • Średnia szerokość krycia: ok. 225 mm
  • Zapotrzebowanie na m2: ok. 12,4 – 13,5 szt.
  • Waga 1 sztuki: ok. 3,6 kg
  • Najmniejsze zalecane pochylenie połaci dachu: 16°

02.07.2012Okna dachowe VELUX - PROMOCJA !!!Firma VELUX po raz kolejny organizuje promocję pt. "Premia za okna". W promocji biorą udział wszyscy klienci, ktĂłrzy w dniach od 1 lipca do 31 października zakupią okna dachowe Velux oraz prześlą zgłoszenie wraz z kopią faktury do siedziby organizatora promocji. Każdy klient może uzyskać zwrot za maksymalnie cztery sztuki okien dachowych.

SposĂłb otrzymania premii
Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną wypełniając formularz zamieszczony na stornie Velux.pl oraz załączając skan faktury zakupu. Rejestracja elektroniczna będzie możliwa do 15.11.2012. Drugim sposobem rejestracji jest wypełnienie kuponu promocyjnego otrzymanego w punkcie sprzedaży okien dachowych Velux oraz przesłanie go wraz z załączoną kserokopią faktury zakupu do siedziby firmy Velux.

Wykaz produktĂłw objętych promocją wraz z kwotą zwrotu
- GZL 1059 - 50zł
- GGL, GGU, GHL, GHU - 100zł
- GPL, GPU, INTEGRA oraz okna GGL, GGU, GHL, GHU z pakietami szybowymi 60 i 65 - 150zł

29.06.2012


Nowy cennik BRAASJuż niedługo wejdzie do użytku nowy cennik dachĂłwek ceramicznych, dachĂłwek betonowych oraz pozostałych produktĂłw marki BRAAS. W ofercie i cenniku pojawi się nowa dachĂłwka ceramiczna o wdzięcznej nazwie AMBER 12V. Cechą charakterystyczną nowej dachĂłwki jest sprawdzony oraz doceniany przez wszystkich wykonawcĂłw i inwestorĂłw system zamkĂłw zapewniający doskonałą szczelność dachĂłwki oraz dający bardzo duże możliwości przesuwu podczas jej układania. Jednakże jak to zawsze bywa przy nowych cennikach rĂłwnież i teraz BRAAS nie omieszkał zadbać o podwyższenie cen swoich produktĂłw, wiemy że za jakość się płaci, jednak jak wszyscy nasi klienci czekamy na ożywioną politykę rabatową :).

27.06.2012


Dodatkowe rabaty na dachówki BRAAS !!!Z przyjemnością informujemy o dodatkowych rabatach na dachĂłwki ceramiczne i betonowe marki BRAAS. Promocją objęte są dachĂłwki ceramiczne Sirius 13 we wszystkich kolorach, Rubin 11V (K) w kolorach miedź, brąz, antracyt, buk, tek i czarny błyszczący oraz dachĂłwki betonowe Celtycka Lumino, Grecka Lumino i Romańska Lumino. Promocja obowiązuje w miesiącach kwiecień i maj. W celu zapoznania się z promocyjną ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego biura.

10.04.2012


Promocja !!! "Powitanie wiosny 2012" - Dachówki ceramiczne i betonowe - Lublin

Promocją objęte są ceramiczne dachĂłwki Sirius 13 oraz dachĂłwki betonowe w powłoce Lumino, tj. Celtycka, Grecka i Romańska.

Promocja obowiązuje w dniach od 12 marca do 5 kwietnia, przy czym od dnia 26 marca zostanie częściowo obniżony rabat promocyjny.

SzczegĂłły promocji oraz więcej informacji możecie Państwo uzyskać w naszym biurze przy ul. Diamentowej 5 w Lublinie.

Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI !!!

15.03.2012


Połączenie marek Braas i RuppCeramikaMiło nam poinformować, iż z dniem 1 stycznia 2012 roku znane i cenione w całej Polsce marki BRAAS i RuppCeramika decyzją właściciela firmy Monier Braas Sp. z o.o., zostały połączone w jedną silną markę BRAAS.

Dotychczas marka BRAAS kojarzona była z dachĂłwkami betonowymi, a przecież w swojej ofercie posiadała importowane, cenione dachĂłwki ceramiczne Rubin 13V, Turmalin, Topas, czy karpiĂłwkę o wdzięcznej nazwie Opal. Natomiast RuppCeramika to producent niekwestionowanego hitu sprzedażowego, a mianowicie dachĂłwki ceramicznej Sirius 13. Ujednolicenie nazewnictwa i objęcie całości oferowanego asortymentu (dachĂłwki ceramiczne, dachĂłwki betonowe, akcesoria dachowe, komunikacja dachowa, membrany dachowe, kolektory słoneczne, izolacje nakrokwiowe Braas DivoDamm, systemy rynnowe) jedną nazwą umożliwi łatwiejsze rozpoznawanie marki Braas.

Grupa Monier, właściciel Monier Braas Sp. z o.o. z powodzeniem sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach, w Polsce firma posiada 3 zakłady produkcyjne, dwa produkujące dachĂłwki betonowe, jeden w Opolu, drugi w Płońsku oraz zakład produkujący dachĂłwkę ceramiczną w Przysusze.

02.01.2012


Wełna mineralna Lublin - Promocja


Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na wełnę mineralną oraz systemy suchej zabudowy. Wełna mineralna w cenie od 4,26 zł za metr2. W bardzo atrakcyjnych cenach oferujemy kompletne systemy zabudowy, profile stalowe, elementy montażowe i łączące, oraz paroizolacje.

Nie zwlekaj, już najwyższy czas aby docieplić poddasze.
SzczegĂłły oferty w siedzibie firmy. - Oferta nieaktualna

12.09.2010


Blachodachówka Lublin - PROMOCJA

Promocja blachodachĂłwki RUUKKI.

Wytrzymała i trwała blachodachĂłwka RUUKKI w cenie 18,85 zł za metr2.

BlachodachĂłwka RUUKKI została zaprojektowana dla surowego skandynawskiego klimatu, w ktĂłrym musi wytrzymać kolejne letnie upały, jesienne deszcze i zimowe mrozy. Dach ze stali jest całkowicie szczelny, lekki i trwały - 30 lat gwarancji. W ofercie posiadamy rĂłwnież blachodachĂłwki z 50 letnią gwarancją.


Oferta dotyczy zakupu kompletnego pokrycia dachowego wraz z akcesoriami i orynnowaniem.

W celu zapoznania się ze szczegĂłłami promocji oraz z pozostałą ofertą zapraszamy do siedziby naszej firmy: Lublin, ul. Diamentowa 5.

05.06.2010


DACHY LUBLIN


Materiały na dachy to nasz kluczowy asortyment produktowy. Sprzedajemy pokrycia dachowe na dachy z dachĂłwki ceramicznej, dachĂłwki betonowej, blachodachĂłwki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia nas w naszej firmie: Lublin, ul. Diamentowa 5.  Bezpośredni kontakt pozwoli nam dokładniej zapoznać się z Państwa oczekiwaniami i potrzebami odnośnie dachu, natomiast Państwo będą mogli na żywo zobaczyć większość z oferowanych przez nas produktĂłw na dachy. Obsługujemy całe wojewĂłdztwo lubelskie. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, natomiast szeroki asortyment pozwala nam na spełnienie oczekiwań najbardziej wybrednego klienta. GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY NA DACHY W LUBLINIE  !!!

Transport Gratis!

Dachy Lublin to tylko w Bartalu.

15.05.2010


Kominy systemowe Lublin - PROMOCJA


Promocja systemĂłw kominowych Leier - 30 lat gwarancji.

LEIER to sprawdzone i niezawodne systemy kominowe spełniające wymagania wszystkich obowiązujących norm i rozporządzeń.  Kominy Leier to nowoczesna konstrukcja, ktĂłra sprawdziła się w dziesiątkach tysięcy polskich domĂłw. Budując komin należy postawić na jakość i bezpieczeństwo, a to może zagwarantować jedynie sprawdzona technologia. Obsługujemy całe wojewĂłdztwo lubelskie.


W celu zapoznania się ze szczegĂłłami oferty zapraszamy do naszego biura: Lublin, ul. Diamentowa 5.

13.05.2010