Aktualności

Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Dachy Lublin
2017-02-16
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

Okna dachowe VELUX - PROMOCJA !!!Firma VELUX po raz kolejny organizuje promocję pt. "Premia za okna". W promocji biorą udział wszyscy klienci, którzy w dniach od 1 lipca do 31 października zakupią okna dachowe Velux oraz prześlą zgłoszenie wraz z kopią faktury do siedziby organizatora promocji. Każdy klient może uzyskać zwrot za maksymalnie cztery sztuki okien dachowych.

Sposób otrzymania premii
Zgłoszenia można przesyłać drogą elektroniczną wypełniając formularz zamieszczony na stornie Velux.pl oraz załączając skan faktury zakupu. Rejestracja elektroniczna będzie możliwa do 15.11.2012. Drugim sposobem rejestracji jest wypełnienie kuponu promocyjnego otrzymanego w punkcie sprzedaży okien dachowych Velux oraz przesłanie go wraz z załączoną kserokopią faktury zakupu do siedziby firmy Velux.

Wykaz produktów objętych promocją wraz z kwotą zwrotu
- GZL 1059 - 50zł
- GGL, GGU, GHL, GHU - 100zł
- GPL, GPU, INTEGRA oraz okna GGL, GGU, GHL, GHU z pakietami szybowymi 60 i 65 - 150zł

29.06.2012


Nowy cennik BRAASJuż niedługo wejdzie do użytku nowy cennik dachówek ceramicznych, dachówek betonowych oraz pozostałych produktów marki BRAAS. W ofercie i cenniku pojawi się nowa dachówka ceramiczna o wdzięcznej nazwie AMBER 12V. Cechą charakterystyczną nowej dachówki jest sprawdzony oraz doceniany przez wszystkich wykonawców i inwestorów system zamków zapewniający doskonałą szczelność dachówki oraz dający bardzo duże możliwości przesuwu podczas jej układania. Jednakże jak to zawsze bywa przy nowych cennikach również i teraz BRAAS nie omieszkał zadbać o podwyższenie cen swoich produktów, wiemy że za jakość się płaci, jednak jak wszyscy nasi klienci czekamy na ożywioną politykę rabatową :).

27.06.2012


Dodatkowe rabaty na dachówki BRAAS !!!Z przyjemnością informujemy o dodatkowych rabatach na dachówki ceramiczne i betonowe marki BRAAS. Promocją objęte są dachówki ceramiczne Sirius 13 we wszystkich kolorach, Rubin 11V (K) w kolorach miedź, brąz, antracyt, buk, tek i czarny błyszczący oraz dachówki betonowe Celtycka Lumino, Grecka Lumino i Romańska Lumino. Promocja obowiązuje w miesiącach kwiecień i maj. W celu zapoznania się z promocyjną ofertą zapraszamy do odwiedzenia naszego biura.

10.04.2012


Promocja !!! "Powitanie wiosny 2012" - Dachówki ceramiczne i betonowe - Lublin

Promocją objęte są ceramiczne dachówki Sirius 13 oraz dachówki betonowe w powłoce Lumino, tj. Celtycka, Grecka i Romańska.

Promocja obowiązuje w dniach od 12 marca do 5 kwietnia, przy czym od dnia 26 marca zostanie częściowo obniżony rabat promocyjny.

Szczegóły promocji oraz więcej informacji możecie Państwo uzyskać w naszym biurze przy ul. Diamentowej 5 w Lublinie.

Zapraszamy do skorzystania z PROMOCJI !!!

15.03.2012


Połączenie marek Braas i RuppCeramikaMiło nam poinformować, iż z dniem 1 stycznia 2012 roku znane i cenione w całej Polsce marki BRAAS i RuppCeramika decyzją właściciela firmy Monier Braas Sp. z o.o., zostały połączone w jedną silną markę BRAAS.

Dotychczas marka BRAAS kojarzona była z dachówkami betonowymi, a przecież w swojej ofercie posiadała importowane, cenione dachówki ceramiczne Rubin 13V, Turmalin, Topas, czy karpiówkę o wdzięcznej nazwie Opal. Natomiast RuppCeramika to producent niekwestionowanego hitu sprzedażowego, a mianowicie dachówki ceramicznej Sirius 13. Ujednolicenie nazewnictwa i objęcie całości oferowanego asortymentu (dachówki ceramiczne, dachówki betonowe, akcesoria dachowe, komunikacja dachowa, membrany dachowe, kolektory słoneczne, izolacje nakrokwiowe Braas DivoDamm, systemy rynnowe) jedną nazwą umożliwi łatwiejsze rozpoznawanie marki Braas.

Grupa Monier, właściciel Monier Braas Sp. z o.o. z powodzeniem sprzedaje swoje produkty w ponad 40 krajach, w Polsce firma posiada 3 zakłady produkcyjne, dwa produkujące dachówki betonowe, jeden w Opolu, drugi w Płońsku oraz zakład produkujący dachówkę ceramiczną w Przysusze.

02.01.2012


Wełna mineralna Lublin - Promocja


Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej oferty na wełnę mineralną oraz systemy suchej zabudowy. Wełna mineralna w cenie od 4,26 zł za metr2. W bardzo atrakcyjnych cenach oferujemy kompletne systemy zabudowy, profile stalowe, elementy montażowe i łączące, oraz paroizolacje.

Nie zwlekaj, już najwyższy czas aby docieplić poddasze.
Szczegóły oferty w siedzibie firmy. - Oferta nieaktualna

12.09.2010


Blachodachówka Lublin - PROMOCJA

Promocja blachodachówki RUUKKI.

Wytrzymała i trwała blachodachówka RUUKKI w cenie 18,85 zł za metr2.

Blachodachówka RUUKKI została zaprojektowana dla surowego skandynawskiego klimatu, w którym musi wytrzymać kolejne letnie upały, jesienne deszcze i zimowe mrozy. Dach ze stali jest całkowicie szczelny, lekki i trwały - 30 lat gwarancji. W ofercie posiadamy również blachodachówki z 50 letnią gwarancją.


Oferta dotyczy zakupu kompletnego pokrycia dachowego wraz z akcesoriami i orynnowaniem.

W celu zapoznania się ze szczegółami promocji oraz z pozostałą ofertą zapraszamy do siedziby naszej firmy: Lublin, ul. Diamentowa 5.

05.06.2010


DACHY LUBLIN


Materiały na dachy to nasz kluczowy asortyment produktowy. Sprzedajemy pokrycia dachowe na dachy z dachówki ceramicznej, dachówki betonowej, blachodachówki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do odwiedzenia nas w naszej firmie: Lublin, ul. Diamentowa 5.  Bezpośredni kontakt pozwoli nam dokładniej zapoznać się z Państwa oczekiwaniami i potrzebami odnośnie dachu, natomiast Państwo będą mogli na żywo zobaczyć większość z oferowanych przez nas produktów na dachy. Obsługujemy całe województwo lubelskie. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, natomiast szeroki asortyment pozwala nam na spełnienie oczekiwań najbardziej wybrednego klienta. GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY NA DACHY W LUBLINIE  !!!

Transport Gratis!

Dachy Lublin to tylko w Bartalu.

15.05.2010


Kominy systemowe Lublin - PROMOCJA


Promocja systemów kominowych Leier - 30 lat gwarancji.

LEIER to sprawdzone i niezawodne systemy kominowe spełniające wymagania wszystkich obowiązujących norm i rozporządzeń.  Kominy Leier to nowoczesna konstrukcja, która sprawdziła się w dziesiątkach tysięcy polskich domów. Budując komin należy postawić na jakość i bezpieczeństwo, a to może zagwarantować jedynie sprawdzona technologia. Obsługujemy całe województwo lubelskie.


W celu zapoznania się ze szczegółami oferty zapraszamy do naszego biura: Lublin, ul. Diamentowa 5.

13.05.2010


Kosmiczna PROMOCJA!!!


Kosmiczna PROMOCJA na rozpoczęcie sezonu. Niebywale niskie ceny dachówek ceramicznych RuppCeramika, betonowych BRAAS i blachodachówek Lindab oraz pozostałych materiałów budowlanych. Najniższe ceny na rynku. Teraz koszt budowy domu będzie naprawdę niski. JEŻELI DACH TO TYLKO BARTAL.


SZCZEGÓŁY PROMOCJI W SIEDZIBIE FIRMY:

BARTAL S.C.

Lublin, ul. Diamentowa 5

(na przeciwko Black Red White)