Aktualności

Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Dachy Lublin
2017-02-16
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

Dachy - pokrycia dachowe

dachy lublinPrzy ulicy Diamentowej 5 w Lublinie znajduje się specjalistyczny salon pokryć dachowych zajmujący się sprzedażą wszelkiego rodzaju dachów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jak również niezbędną wiedzę zdobytą w pracy oraz w czasie nauki. Dzięki tak gruntownemu przygotowaniu dachy nie mają dla nas żadnych tajemnic.

W naszej ofercie znajdują się dachy ceramiczne, dachy betonowe, dachy z blachodachówek oraz dachy na rąbek, ponadto dostarczamy okna dachowe, membrany i systemy rynnowe.

W związku z dynamicznym rozwojem nie ograniczamy się tylko do sprzedaży pokryć dachowych ale również zajmujemy się ich montażem. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba fachowców od dachu, którzy potrafią odpowiednio i rzetelnie doradzić oraz pochylić nad potrzebami i oczekiwaniami klienta. BARTAL - Dachy Lublin to grupa ludzi, dla których dachy to nie tylko sposób na biznes ale przede wszystkim pasja i zamiłowanie, dzięki któremu osiągamy osobisty sukces i zadowolenie. Ciągle powiększamy naszą wiedzę na temat dachów i pokryć dachowych, poznajemy nowe dachówki, blachodachówki, akcesoria dachowe, dokonujemy selekcji producentów, dostawców i systemów dachowych dzięki czemu oferujemy najwyższej jakości dachy w bardzo konkurencyjnych i przystępnych cenach.

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi operującymi na terenie Lublina oraz w odległości około stu kilometrów od stolicy naszego województwa. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebne są doskonałej jakości pokrycia dachowe, szczelne okna dachowe, trwałe dachówki, niezawodne rynny dachowe czy lekkie pokrycia dachowe wykonane z blach na rąbek czy blachodachówki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, meilowego oraz bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy. Do Państwa dyspozycji są również nasi mobilni doradcy techniczni. Pamiętaj, jeżeli planujesz remont dachu, albo budujesz dom i właśnie zamierzasz kupić nowy dach, przyjdź do nas. Dokładnie przeanalizujemy twoje potrzeby i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i dołącz do rzeszy naszych zadowolonych klientów, którzy razem z nami zwycięsko przeszli przez trudny etap wyboru i montażu pokrycia dachowego. Dachy w Lublinie to tylko w BARTAL'u.

Zobacz również:
- dachówka Lublin
- blachodachówka Lublin
- okna dachowe Lublin
- rynny Lublin
- okna Lublin