Aktualności

Produkty antysmogowe Lublin
2017-11-30
Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

Dachy - pokrycia dachowe

dachy lublinPrzy ulicy Diamentowej 5 w Lublinie znajduje się specjalistyczny salon pokryć dachowych zajmujący się sprzedażą wszelkiego rodzaju dachĂłw.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jak rĂłwnież niezbędną wiedzę zdobytą w pracy oraz w czasie nauki. Dzięki tak gruntownemu przygotowaniu dachy nie mają dla nas żadnych tajemnic.

W naszej ofercie znajdują się dachy ceramiczne, dachy betonowe, dachy z blachodachĂłwek oraz dachy na rąbek, ponadto dostarczamy okna dachowe, membrany i systemy rynnowe.

W związku z dynamicznym rozwojem nie ograniczamy się tylko do sprzedaży pokryć dachowych ale rĂłwnież zajmujemy się ich montażem. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzeba fachowcĂłw od dachu, ktĂłrzy potrafią odpowiednio i rzetelnie doradzić oraz pochylić nad potrzebami i oczekiwaniami klienta. BARTAL - Dachy Lublin to grupa ludzi, dla ktĂłrych dachy to nie tylko sposĂłb na biznes ale przede wszystkim pasja i zamiłowanie, dzięki ktĂłremu osiągamy osobisty sukces i zadowolenie. Ciągle powiększamy naszą wiedzę na temat dachĂłw i pokryć dachowych, poznajemy nowe dachĂłwki, blachodachĂłwki, akcesoria dachowe, dokonujemy selekcji producentĂłw, dostawcĂłw i systemĂłw dachowych dzięki czemu oferujemy najwyższej jakości dachy w bardzo konkurencyjnych i przystępnych cenach.

WspĂłłpracujemy ze sprawdzonymi ekipami dekarskimi operującymi na terenie Lublina oraz w odległości około stu kilometrĂłw od stolicy naszego wojewĂłdztwa. Jesteśmy wszędzie tam gdzie potrzebne są doskonałej jakości pokrycia dachowe, szczelne okna dachowe, trwałe dachĂłwki, niezawodne rynny dachowe czy lekkie pokrycia dachowe wykonane z blach na rąbek czy blachodachĂłwki. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, meilowego oraz bezpośredniego odwiedzenia naszej firmy. Do Państwa dyspozycji są rĂłwnież nasi mobilni doradcy techniczni. Pamiętaj, jeżeli planujesz remont dachu, albo budujesz dom i właśnie zamierzasz kupić nowy dach, przyjdź do nas. Dokładnie przeanalizujemy twoje potrzeby i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj i dołącz do rzeszy naszych zadowolonych klientĂłw, ktĂłrzy razem z nami zwycięsko przeszli przez trudny etap wyboru i montażu pokrycia dachowego. Dachy w Lublinie to tylko w BARTAL'u.

Zobacz rĂłwnież:
- dachĂłwka Lublin
- blachodachĂłwka Lublin
- okna dachowe Lublin
- rynny Lublin
- okna Lublin