Aktualności

Drzwi wewnętrzne Lublin
2017-04-06
Dachówka Turmalin
2017-03-24
Podwyżki cen materiałów budowlanych!!!
2017-03-10
Okna Lublin - Promocja!!!
2017-03-03
Dachy Lublin
2017-02-16
Wyślij do nas e-mail: biuro@bartal.pl


Zadzwoń: 81 744 04 04

O firmieBARTAL to profesjonalne i fachowe doradztwo oraz terminowa realizacja zamówień. Dzięki zaangażowaniu, staranności oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta i jego potrzeb, zyskaliśmy szerokie grono zadowolonych kontrahentów. 

Kompleksowo obsługujemy naszych klientów, tak aby uzyskali maksimum informacji i pomocy nie tylko w kwestii wyboru i zakupu pokrycia dachowego, ale również wszelkich akcesoriów  i oprzyrządowania uzupełniającego. Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom do oferty wprowadziliśmy stolarkę okienną i drzwiową, dlatego z powodzeniem dostarczamy okna drewniane, okna pcv, drzwi wejściowe oraz bramy garażowe. Naszym celem jest dobro Klienta, jego zadowolenie oraz przeświadczenie, że wydatki poniesione na budowę zostały spożytkowane w maksymalnym stopniu.

Tworzymy silną markę, która jest synonimem fachowej i  profesjonalnej obsługi oraz wzorem do naśladowania dla innych firm. Chcemy, aby marka BARTAL kojarzona była z pionierskimi rozwiązaniami oraz fachowym i nowoczesnym podejściem do klienta oraz jego potrzeb.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.